box1

box2

box3

News

Skončil sa v poradí tretí ročnik IceTime Academy

Počas víkendu sa skončil tretí ročník letného denného medzinárodného kempu IceTime Academy 2014.

Viac info >

Koniec tretieho týždňa kempu

Tretív týždeň kempu IceTime Academy uzavrel celkovo tretí ročník úspešného projektu.

Viac info >

Deti v piatok na trenažéroch Slovan Hockey Centra

Tretí týždeň medzinárodného hokejového kemou sa blíži k svojmu záveru.

Viac info >

IceTime Academy 2014

Talent je aj v hokeji dôležitá vec, no sám o sebe nestačí na to aby si raz mohol hrať hokej na veľkom štadióne a zabávať ním divákov. Na to treba usilovnosť, tvrdú prácu, odriekanie, vášeň a skúsených ľudí, ktorí ti so všetkým pomôžu. Toto všetko a ešte viac nájdeš na bratislavskom IceTime Academy 2014.

Nezabudnuteľné leto

Toto leto sme pre Vás pripravili až 3 termíny kempu IceTime Academy:

#1 14.07. – 19.07. 2014
#2 21.07. – 26.07. 2014
#3 28.07. – 02.08. 2014

Skúsení tréneri

Tím denného hokejového kempu je zložený zo špičkových domácich a zahraničných odborníkov. Spoločne pracujú na tom, aby každý hráč dostal zo seba to najlepšie. Spoločnou filozofiou je pozitívna motivácia, ktorá je jedným z najsilnejších nástrojov výučby.

Odborná príprava

Deti trénujú v SLOVNAFT Arene, v jednej z najmodernejších hál v Európe. Hokejová príprava zahŕňa korčuľovanie, ovládanie puku, prihrávky, streľbu a nácvik tímovej hry. V aktuálnom ročníku sa hráči okrem tréningov na ľade zdokonalia na najmodernejších trenažéroch v Slovan Hockey Centre. Zámerom kempu však nie je len fyzický tréning. Malým hráčom vštepujeme hodnoty čestnosti, zmysel pre fair play, sebaúctu, disciplínu a silnú pracovnú etiku.

Prihláste svoje dieťa do denného hokejového kempu IceTime Academy 2014! Počas leta zažije profesionálnu hokejovú prípravu založenú na najnovších trendoch.